Ana Sayfam Yap

Facebook

Twitter

Grubumuza Katıl (1750) Basında Biz İletişim  

SpotMSN Password Recover 1.4 indir

SpotMSN MSN messenger, Windows Live Messenger 8 ve Windows Messenger hesaplarınız için bir şifre hatırlama programıdır. Bilgisayarınızdan giriş yaptığınız Messenger hesaplarınızın unuttuğunuz veya kaybettiğiniz şifrelerini bilgisayarınızda kaydedilen yerleri tarayarak hatırlayan bu güzel program ile şifrelerinizi bir daha unutmayacaksınız. SpotMSN piyasadaki en iyi MSN şifre bulucudur. Bilgisayarınızda korunan şifrelerinizi kolayca bulur çözer ve size iletir. Kullanıcı dostu arayüzü ile kullanımı oldukça kolaydır.
 
 Önemli! Bu program hacklenen msn hesaplarınız için değildir. Sadece hesap açtığınız bilgisayarlardaki şifreleri geri getirebilir.
 
 Önemli! Program deneme sürümü olduğu için şifreleri geri getirmemektedir. Sadece indirip kurduğunuz bilgisayarda hangi msn hesaplarının açıldığını göstermektedir. Şifrelerin çözülmesi için satın almanız gerekmektedir.

SpotMSN Password Recover 1.4 indir

Dil
:
İngilizce
Sistem
:
Windows 95/98/Me/NT/2000/XP/2003 Server/Vista
Boyut
:
985,00 KB B
Lisans
:
Deneme Sürümü, Tam Sürüm $14.50
Kısıtlama
:
Sadece açılan hesapları gösteriyor
Üretici
:
NSASoft

Etiketler : SpotMSN Password Recover 1.4 indir SpotMSN Password Recover 1.4 download SpotMSN Password Recover 1.4 oyun SpotMSN Password Recover 1.4 program SpotMSN Password Recover 1.4 yükle
Tarih : 02.06.2011 Facebook da paylaş Google da paylaş Twitter da paylaş MySpace de paylaş Digg de paylaş Del.icio.us da paylaş
Copyright © 2011 Chip Yazılım
Bu sitede kullanılan resim , logo ve banner uygulamaları tamamiyle Chip Yazılım Hizmetlerine aitir.
İzin alınmadan kullanılması yasaktır. Tüm hakları saklıdır.
Web Tasarım ve Yazılım : Chip Yazılım Hizmetleri
Çakşır Köklü Macun
Yeni Vidyo