Ana Sayfam Yap

Facebook

Twitter

Grubumuza Katıl (1750) Basında Biz İletişim  

Selpar Çekici Programı indir

Programda;

1- Cari Modülü: Carilerinizi bu modülden girebilirsiniz. Cari eklerken Ünvanı,adresi,vergi dairesi-numarası ...vb artı cari ile olan Şehir İçi/Dışı anlaşma bilgilerini bu bölümden tanımlayabilirsiniz.(Anlaşma bilgileri her cari için ayrı tutulmaktadır)

2- Çekiciler: Firmanızın sahip olduğu çekicileri buradan ekleyebilirsiniz. (plaka,şöför ...vb) artı çekici için masraf ekleyebilir, tarihler arası toplam getirisini ve toplam masraf tutarlarını listeleterek o aracın size yararı zararını görebilirsiniz.

3- Araç Modülü: Cariyi seçerek o cariye ait araç ekleyebilirsiniz. Araç eklerken Dosya Numarası,Tarih,Marka,Model,Aracı çeken çekici,Konum,Tarife,Park,Otoban gideri ...vb ücretler girilebilirsiniz. Faturalaştırırken yerden kazanmak için fatura da sadece eklediğiniz ücretler çıkacaktır.

 

Not : Program kısıtlamalıdır.Satın almak için üreticiyle irtibata geçiniz

Selpar Çekici Programı indir

Dil
:
Türkçe
Sistem
:
Windows (Tümü)
Boyut
:
12,90 MB B
Lisans
:
Deneme Sürümü
Kısıtlama
:
Sınırlı Özellik
Üretici
:
Selpar Bilgisayar

Etiketler : Selpar Çekici Programı indir Selpar Çekici Programı download Selpar Çekici Programı oyun Selpar Çekici Programı program Selpar Çekici Programı yükle
Tarih : 02.06.2011 Facebook da paylaş Google da paylaş Twitter da paylaş MySpace de paylaş Digg de paylaş Del.icio.us da paylaş
Copyright © 2011 Chip Yazılım
Bu sitede kullanılan resim , logo ve banner uygulamaları tamamiyle Chip Yazılım Hizmetlerine aitir.
İzin alınmadan kullanılması yasaktır. Tüm hakları saklıdır.
Web Tasarım ve Yazılım : Chip Yazılım Hizmetleri
Çakşır Köklü Macun
Yeni Vidyo