Ana Sayfam Yap

Facebook

Twitter

Grubumuza Katıl (1750) Basında Biz İletişim  

Paksa Metroport

İstanbul / Göztepe

3+1 A BLOK
Oda Sayısı : 3+1
Metrekare : 165

3+1 B BLOK
Oda Sayısı : 3+1
Metrekare : 160

2+1 C BLOK
Oda Sayısı : 2+1
Metrekare : 124
Etiketler :
Proje Adresi : PAKSA İNŞAAT SAN TİC A.Ş GÖZTEPE KAVŞAĞI, MEDİCALPARK HASTANESİ YANI GÖZTEPE Tel : 0216 467 51 47 Fax : 0216 357 50 87 Cep :
Firma : Paksa İnşaat
Yetkili :
Proje Durumu :

Paksa İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş' nin yıllardan beri, Suadiye, Şaşkınbakkal, Erenköy, Caddebostan, Göztepe, Bağdat Caddesi, Fenerbahçe - Kalamış gibi İstanbul Metropol'ünün gözbebeği semtlerin de, seçkin konutlar üreterek, inşaat sektöründe saygın bir yer kazanmıştır. Paksa İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş. ileri düzeyde yapı üretim teknikleri, nitelikli malzeme ve üstün vasıflı iş gücü kullanarak, insanları şehirden koparmayan, şehrin merkezinde yaşayabilecekleri güvenli, konforlu ve çağdaş mekanlar sunan, farklı estetikleri ön plana çıkaran, yapı projeleri gerçekleştirmektedir. Paksa İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş. insanoğlunun en önemli gereksinimi olan barınak (yuva) kavramına yapıda sağlamlık, hacimde ferahlık, malzemede kalite ilkelerini benimseyen, lüks yapılar üreterek zengin bir boyut kazandırır. İnsanın, yaşadığı mekana yapılan her türlü hizmet ve emek, israf olarak görülmemektedir. Binalarımız,seçkin mimar ve İnşaat mühendisleri kontrolünde inşa edilmekte ve binalarımızın temel zemininin, jeoteknik özelliklerinin belirlenmesi, temel ve zemin sorunlarının aydınlatılması amacı ile jeolojik, jeofizik ve jeoteknik çalışmalar ve arazi gözlem ve ölçüleri yapılarak en son deprem yönetmeliğine göre projelendirilmektedir.

Paksa Metroport, 24 saat güvenlikli, kameralı bir yaşam merkezidir. Paksa Metroport'ta çocuk parkı, çocuk yüzme havuzu, yetişkinler için büyük yüzme havuzu, spor salonu, basketbol ve voleybol sahaları, yürüyüş parkurları, toplantı salonu ve sosyal aktivite merkezine sahip, kapalı otoparkıyla, üç ayrı bloktan oluşan 24 saat güvenlikli, kameralı bir yaşam merkezidir.

Copyright © 2011 Chip Yazılım
Bu sitede kullanılan resim , logo ve banner uygulamaları tamamiyle Chip Yazılım Hizmetlerine aitir.
İzin alınmadan kullanılması yasaktır. Tüm hakları saklıdır.
Web Tasarım ve Yazılım : Chip Yazılım Hizmetleri
Çakşır Köklü Macun
Yeni Vidyo