Ana Sayfam Yap

Facebook

Twitter

Grubumuza Katıl (1750) Basında Biz İletişim  

Armada City

Tekirdağ / Çorlu

1+1 A
Oda Sayısı : 1+1
Metrekare : 64

1+1 B
Oda Sayısı : 1+1
Metrekare : 68

1+1 C
Oda Sayısı : 1+1
Metrekare : 75

2+1
Oda Sayısı : 2+1
Metrekare : 110

3+1 A
Oda Sayısı : 3+1
Metrekare : 131

3+1 B
Oda Sayısı : 3+1
Metrekare : 144

4+1
Oda Sayısı : 4+1
Metrekare : 177
Etiketler :
Proje Adresi : (Orion A.V.M. Yanı) Muhittin Mh. Sokullu Mehmet Paşa Cd. Çorlu - Tekirdağ Tel : 0282 673 45 00 Fax : 0282 673 65 73 Cep :
Firma : Mimart Yapı
Yetkili :
Proje Durumu :

Çorlu’nun Kalbinde Size Yer Açtık Çorlu'nun en büyük konut projesi Armada City, inşaat sektörünün önde gelen firmalarından Mimart Yapı imzasıyla Çorlu'nun kalbinde hayat buluyor. Armada City İstanbul’a doğru büyüyen Çorlu'nun alışveriş ve sosyal hayatının yoğun olarak yaşandığı, şehrin merkezinde inşaa ediliyor. Çorlu'daki en önemli alışveriş merkezleri olan Orion ve Kipa gibi alışveriş merkezleri yürüme mesafenizde ve Armada City'den Çorlu'nun her noktasına ve şehirlerarası bağlantı yollarına ulaşımınız son derece kolay, Armada City Çorlu’nun merkezinde, tam kalbinde. Çorlu’nun En Büyük Konut Projesi Armada City 106.126m² alan üzerinde, zemin + 11 katlı 37 blokta toplam 1.702 daireden oluşuyor. Armada City projesindeki sosyal aktivite alanlarının çeşitliliği ve yeterliliği Armada City'de yaşayacak herkesi memnun edecek seviyede. Dört adet yarı olimpik yüzme havuzundan tenis kortlarına, futbol sahalarından çocuk oyun alanlarına, Türk hamamından saunaya kadar her türlü aktiviteyi Armada City'de yaşayacaksınız. Bizler, yaşayacağınız evi seçerken sadece evinizin konfor ve kalitesine değil, aynı zamanda sitenizin ferah, çağdaş, sizin ve ailenizin boş zamanlarınızı eğlenceli kılacak aktivitelerle dolu olmasına da dikkat ettiğinizi çok iyi biliyoruz. Güvenliğiniz Maximum Armada City projesi radye temel, tünel kalıp sistemiyle üretiliyor. Armada City'de bina güvenliğiniz yanında aile güvenliğiniz de aynı titizlikle maksimum seviyede düşünüldü. Bu çerçevede projede; 4 adet site giriş noktasında güvenlik personeli ile kontrollü giriş çıkış, 24 saat kameralı güvenlik kontrolü, site çevresini saran güvenlik duvarları, güvenlik personelinin kontrollü misafir kabulü, kapalı otoparklarda yangın söndürme sistemi, site içi dahili telefon hattı ve diyafon sistemi kişi ve aile güvenliğini maksimum seviyede sağlayacak düzeyde. Kalite ve Konfor Bir Arada Armada City dairelerinde kalite ve konfor standart. Daire içi kullanım alanları ferah ve geniş. Dairelerde; ankastre hazır mutfak (ankastre ürünler: buzdolabı, bulaşık makinesi, fırın, set üstü ocak, davlumbaz), vestiyer, banyo dolabı standart olarak mevcut. Daireler arası ses ve ısı izolasyonu yanında, evinizin parkesinden seramiğine, kapılarından armatürlere kadar her şey 1. sınıf olarak sizin konfor ve rahatınız için estetikten taviz verilmeden iç mimar kadromuz tarafından titizlikle seçildi. Trakya’daki Konut Projesi Kültüründe Yeni Bir Tarz Armada City projesinin vaziyet planını incelediğinizde bir evden çok bir yaşam konseptine sahip olacağınızı fark edeceksiniz. İstisnasız her daireye sağlanan kapalı otopark imkanından, her türlü sporu yapabileceğiniz spor alanlarına, ortak dostlukların hayat bulacağı geniş ve ferah yeşil alanlara kadar gerçek bir yaşam konsepti sunan Armada City, tam da hakkettiklerinizin karşılığını bulabileceğiniz örnek bir site.

Armada City projesi radye temel, tünel kalıp sistemiyle üretiliyor. Armada City'de bina güvenliğiniz yanında aile güvenliğiniz de aynı titizlikle maksimum seviyede düşünüldü. Bu çerçevede projede; 4 adet site giriş noktasında güvenlik personeli ile kontrollü giriş çıkış, 24 saat kameralı güvenlik kontrolü, site çevresini saran güvenlik duvarları, güvenlik personelinin kontrollü misafir kabulü, kapalı otoparklarda yangın söndürme sistemi, site içi dahili telefon hattı ve diyafon sistemi kişi ve aile güvenliğini maksimum seviyede sağlayacak düzeyde. Kalite ve Konfor Bir Arada * Açık yüzme havuzları * Kapalı yüzme havuzları * Basketbol sahaları * Voleybol sahaları * Tenis Kortları * Mini futbol sahası * Kapalı sosyal tesis * Fitness center * Türk hamamı * Fin hamamı * Sauna * Yürüyüş ve Bisiklet yolları * Oturma bankları * Yapay ırmaklar * Ahşap köprüler * Kamelyalar * Çocuk havuzları * Kafeler * Toplantı salonu

Copyright © 2011 Chip Yazılım
Bu sitede kullanılan resim , logo ve banner uygulamaları tamamiyle Chip Yazılım Hizmetlerine aitir.
İzin alınmadan kullanılması yasaktır. Tüm hakları saklıdır.
Web Tasarım ve Yazılım : Chip Yazılım Hizmetleri
Çakşır Köklü Macun
Yeni Vidyo