Ana Sayfam Yap

Facebook

Twitter

Grubumuza Katıl (1750) Basında Biz İletişim  

Ada

Ankara / Ümitköy
Etiketler :
Proje Adresi : Alacaatlı cad. Türk Konut Yolu Ağaçlı Tır Parkı Karşısı Çayyolu Ümitköy-Ankara Tel : 0 312 238 23 56 Fax : 0312 238 23 57 Cep :
Firma : Polatlar Lafen İnşaat
Yetkili :
Proje Durumu :

Polatlar-Lafen İş Ortaklığı, Ankara’nın gözde yaşam merkezi Çayyolu’nda gerçekleştirmiş olduğu ADA projesi ile size hayal ettiğiniz yaşamın tüm olanaklarını sunuyor... Ayrıcalıklı konumu, şaşırtıcı derecede geniş yeşil alanları, hayata değer katan sosyal imkanları ve güvenli, nitelikli konutları ile ADA, gerçekten şehirde başka bir yer! Bırakın şehir olağanca yoğunluğu, trafiği, gürültüsü ve stresiyle dalgalansın dursun. Şimdi ADA’da yeni bir yaşam sizi bekliyor!

Özgün mimarisi ile görenleri ilk başta etkileyen ADA, proje ekibinin hassasiyeti ile şekillenen; üst seviyedeki inşaat teknolojisiyle de güven veriyor. Gece-gündüz kesintisiz olarak giriş ve çıkışların kontrol edildiği nizamiye kapısı, 24 saat görev yapan aktif özel güvenlik, kapalı devre kamera sistemi, çocuk parkı ile nizamiye ve bina girişlerini LCD ekran monitörlerden izleme imkanı gibi üst seviyede güvenlik donanımına sahip ADA, yaşayanlarına huzurlu bir yaşam vaat ediyor. * Kalori metreli akıllı merkezi sistem * Tüm binaların ve dairelerin elektrik ihtiyacını karşılayacak kapasitede jeneratör * Her dairede klima alt yapısı * Yangın ve gaz algılama sistemleri * Her katta yangın dolabı ve yangın söndürme tüpleri * Her kat holünde 2 adet yangın merdiveni * Isı ve ses izolasyonu * Her binada hidroforlu su deposu * Evlerde ve tüm yaşam alanlarında kablosuz İnternet bağlantısı * Dijital yayın alt yapısı * Her binada 8'er kişilik panoramik asansör * Daireler arası da görüşme yapılabilen görüntülü diafon sistemi * 4+1'ler için 1 kapalı bir açık, 6+1'ler için 2 kapalı 2 açık otopark * 4+1'ler için 2.bodrum katta 5 metrekarelik, 6+1'ler için 7 metrekarelik depo * Bina girişlerinde resepsiyon ve bekleme alanı Size Özel Çözümler * Ücretsiz yol yardım hizmeti * 9güne kadar ücretsiz oto kiralama hizmeti * Ücretsiz hukuksal danışmanlık * Ücretsiz konut yardım hizmeti (çilingir, cam işleri) * Ücretsiz tıbbi destek hizmeti * Ücretsiz ambulans hizmeti * İndirimli evde muayene ve bakım hizmeti * Sağlık kuruluşlarında indirim hizmeti * Organizasyonel hizmetler * 25 güne kadar ücretsiz havalimanı otopark hizmeti ADA, yaşam alanları ve sosyal imkanları ile diğer birçok projeden farklılaşıyor. Yeşil alan içerisinden geçen yürüme ve koşu yolları, toplam 1.110 m2 olan 4 adet çocuk oyun alanı, nitelikli çocuk kreşi, tenis kortu ve basketbol sahası, mini golf sahası, 3 adet yüzme havuzu (112 m2 kapalı, 235 m2 açık ve 12 m2 çocuk), yıl boyu hizmet sunan havuzbaşı kafe gibi bir çok alternatifin yanında; kardiyo, aerobik, ağırlık ve kondisyon salonları ile sauna, fin hamamı ve jakuzinin de yer aldığı büyük spor kompleksi de ADA’da yer alıyor.

Copyright © 2011 Chip Yazılım
Bu sitede kullanılan resim , logo ve banner uygulamaları tamamiyle Chip Yazılım Hizmetlerine aitir.
İzin alınmadan kullanılması yasaktır. Tüm hakları saklıdır.
Web Tasarım ve Yazılım : Chip Yazılım Hizmetleri
Çakşır Köklü Macun
Yeni Vidyo