Ana Sayfam Yap

Facebook

Twitter

Grubumuza Katıl (1750) Basında Biz İletişim  

Hataya 25 Bin kişilik Stad

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), Gençlik ve Spor Bakanlığı ile yaptığı protokoller kapsamında Türkiye’yi modern spor tesisleri ile donatıyor. 2016 UEFA kriterlerine uygun 52 bin seyirci kapasiteli İstanbul Türk Telekom Arena Stadı’nı tamamlayarak Gençlik ve Spor Bakanlığı’na teslim eden İdare, 25 bin seyirci kapasiteli Mersin Stadı’nı da tamamlayarak 17. Akdeniz Olimpiyat Oyunları’na yetiştirmişti.
 
  20 stadyum ve 10 bin kişilik kapalı spor salonu kapsamında Afyonkarahisar,  Malatya, Trabzon, Sivas, Eskişehir, Samsun, Antalya, Gaziantep, Adana, Sakarya ve Kocaeli illerine yapılacak statların ihaleleri tamamlanarak inşaat aşamasına geçildi.
 

Etiketler : hatay stadyum
Tarih : 14.11.2013 Facebook da paylaş Google da paylaş Twitter da paylaş MySpace de paylaş Digg de paylaş Del.icio.us da paylaş
YASAL UYARI : Haber sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayın yapmaktadır. Sitemizde yayınlanan haber ve fotoğraflar, ilgili sayfamıza link verilmek koşuluyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda art niyetli kişi ve/veya kuruluşlar ile ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.
Copyright © 2011 Chip Yazılım
Bu sitede kullanılan resim , logo ve banner uygulamaları tamamiyle Chip Yazılım Hizmetlerine aitir.
İzin alınmadan kullanılması yasaktır. Tüm hakları saklıdır.
Web Tasarım ve Yazılım : Chip Yazılım Hizmetleri
Çakşır Köklü Macun
Yeni Vidyo