Ana Sayfam Yap

Facebook

Twitter

Grubumuza Katıl (1750) Basında Biz İletişim  

Tokat Ruhsat Gecikmeleri Sıkıntıya Neden Oldu

Tokat Müteahhitler Derneği Başkanı İbrahim Bülbül, ruhsatların gecikmesi nedeniyle müteahhitlerin ve konut sahiplerinin sıkıntı yaşadığını söyledi.
Uzun süredir inşaat ruhsatı alamadıkları için zor durumda kaldıklarını ifade eden Başkan Bülbül, ruhsat işlemlerinin hızlandırılmasını beklediklerini söyledi. Müteahhitler olarak ciddi boyutta sıkıntı çektiklerini belirten Başkan Bülbül, "Biz bu sıkıntıları aşabilmek adına bu dernek kurduk. Müteahhitler ile belediyedeki görevliler arasında ciddi sıkıntılar oldu. Bu, adli makamlara intikal etti. Soruşturma devam ediyor. İmar işlerinde sıkıntı olduğunu defalarca dile getirdik ama bir mesafe alamadık. Bu anlamda sayın belediye başkanımızın konuya el atacağına inanıyorum. Müteahhitlerden de isteğim, belediyeye götürdükleri evraklarda bir santim dahi yolsuzluk olmasın. Davalarının haklı olduğu yerde müteahhitlerimizin arkasındayım" dedi.
Müteahhitler olarak ellerinden geldiği kadarıyla Tokat'ı güzelleştirmeye çalıştıklarını ifade eden Bülbül, "Başbakanımızın 2023 yılında İstanbul'a hazırlamış olduğu çılgın projeyse biz de müteahhitler derneği olarak çılgın proje üreterek siyasilerimizin, belediyemizin önüne koyacağız. Elimizden geldiği kadar bunu icraata geçirmeye çalışacağız" şeklinde konuştu.

 

Etiketler : Tokat Müteahhitler Derneği ruhsat
Tarih : 01.08.2011 Facebook da paylaş Google da paylaş Twitter da paylaş MySpace de paylaş Digg de paylaş Del.icio.us da paylaş
Copyright © 2011 Chip Yazılım
Bu sitede kullanılan resim , logo ve banner uygulamaları tamamiyle Chip Yazılım Hizmetlerine aitir.
İzin alınmadan kullanılması yasaktır. Tüm hakları saklıdır.
Web Tasarım ve Yazılım : Chip Yazılım Hizmetleri
Çakşır Köklü Macun
Yeni Vidyo